Doskonałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najlepsza klasa materiałów
przypływ energii i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc i masę mięśniową. Więc szczególnie efektywny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze wyniki treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to też korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze nigdy nie istniałoby oczywiście dobre oraz duże. Będziesz stanowił gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz zdobądź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż potężniejsza twardość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na końce treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji oraz stanów skłonny do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz brał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść a jako ćwiczyć, by polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą zauważalne już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )