Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić nieodpowiednia dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich obraz i budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się i dla kobiet, jak także dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe momenty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu preparatu i zajmują poważne uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za czym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2