Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w tymże serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji widać oraz czuć różnicę. To zła formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso