Untoxin – Czujesz się ciągle wyczerpany i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w form kapsułek. Skutek ten dany jest do dawania w sezonach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie że istnieć wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji łatwej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przenosi się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie lub po posiłku, popijając ogromną kwotą wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego stosowania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić przestrzegane w temperaturze pokojowej w styl naturalny dla malutkich dzieci. Chronić przed światłem oraz wykonywaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie pewno żyć stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin tanio