Co sprawia, iż nie możemy osiągnąć erekcji? 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawienia się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli objadamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym jadłospisie nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to nie powinniśmy się
dziwić
, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w zupełności zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej ciężko funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie również z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, jej ciałem, to potem może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna zabija. W owym celu trzeba pogadać z własną kobietą, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś zabawki, erotyki czy przebieranki. Opcji, dzięki którym nasze życie erotyczne będzie fajniejsze nie brakuje.

 

5) Za duży stres, problemy w pracybardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz w końcu nikt nie sugeruje, że musimy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim żywotem, aby przenigdy nie dochodziło do tej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-viagra cena

kamagra tanio