Różne sposoby na bycie modnym

Bardzo wiele pań ma poważne kompleksy na tle własnej wagi – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – nierzadko sytuacja jest taka, że w istocie Polki mają nieco kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo ciekawe rozwiązania, które to spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez słabo dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie należy przesadzać, w owej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo mniej.