Jak wyglądać na szczuplejszą?

Spora ilość kobiet ma spore kompleksy na punkcie własnej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu kłamać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że w istocie kobiety mają trochę kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
<a href=”http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html”> http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html</a>

    Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w tej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Do tego niech odcień naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

    A w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na <a href=”http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html”> http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html</a> kilka kilo mniej.