Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu viagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby zainicjować zauważalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest na ogół zmęczony. Musi wypocząć. Toteż niesłychanie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest kamagra zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle istotny.