Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo różnymi czynnikami, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zazwyczaj alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub efekty uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
kamagra libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn doznaje stresu z powodu kłopotów w pracy albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to skutkować sporym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. W tym celu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć go bić albo brać nogi za pas, w związku z tym z reguły dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich tania viagra jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.