Dziewięć przepisów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych porad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, że kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie intensyfikuje napływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W takim razie wskazane jest włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra